Zbiorniki na deszczówkę

Produkujemy trwałe i szczelne podziemne zbiorniki na deszczówkę o zróżnicowanych parametrach technicznych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klienta.

Specjalizując się w produkcji bezodpływowych i ekologicznych zbiorników na wodę deszczową, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu podziemne rozwiązania o zróżnicowanych pojemnościach, które wykonane są z najlepszych komponentów i dostarczane są Klientom na terenie całego kraju. Dzięki nim możliwe jest skuteczne, czasowe przechowywanie wody opadowej – zarówno w gospodarstwach domowych i rolnych, jak również w firmach produkcyjnych.

Każdy nasz podziemny produkt cechuje przede wszystkim:

  • trwałość i odporność na uszkodzenia, wynikające z zastosowania w produkcji laminatów poliestrowo-szklanych,
  • szczelność, co pozwala na wieloletnie korzystanie z nich bez żadnych obaw,
  • lekkość, w związku z czym można zamontować je samodzielnie i bezproblemowo, bez używania dźwigów.

Podziemne zbiorniki na wodę deszczową są ponadto proste w eksploatacji, posiadają specjalne powłoki antykorozyjne, co jeszcze bardziej przedłuża ich żywotność, a do tego projektowane i wykonywane są z dbałością o najdrobniejsze detale. Wszystkie wyroby na wodę opadową naszej produkcji posiadają aprobaty techniczne, atesty i certyfikaty oraz zaświadczenia jakościowe, które świadczą o ich najwyższej jakości wykonania.

Polecamy zbiorniki na deszczówkę o zróżnicowanych parametrach, a dostarczając Państwu wybrane rozwiązanie zadbamy o to, aby posiadało ono średnicę włazu, przyłącza, odpływ i inne parametry dopasowane do Waszych indywidualnych potrzeb. Na każdym etapie współpracy służymy radą i jesteśmy do dyspozycji – nasi specjaliści z chęcią odpowiedzą fachowych odpowiedzi na wszelkie Państwa pytania i doradzą optymalne rozwiązanie.