Zbiorniki na nawozy

Zdając sobie sprawę z oczekiwań naszych Klientów, poszerzyliśmy nasz bogaty asortyment o solidne zbiorniki na nawozy płynne (w tym roztwór saletrzano-mocznikowy), które umożliwią nie tylko magazynowanie, ale i dystrybucję tych środków. Proponowane produkty są w pełni odporne na korozję, co jest niezbędne podczas przechowywania materiałów wyróżniających się takim składem chemicznym.

Proponowane zbiorniki na nawozy wyróżnia całkowita szczelność, co jest istotne w szczególności przy ujściach wodnych. Przy tym są one wykonane z solidnych materiałów (laminaty poliestrowo-szklane) sprawiając, że nasze wyroby cechują się podwyższoną trwałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki tak doskonałej jakości, znajdą one zastosowanie zarówno w prywatnych gospodarstwach rolniczych, jak i w zakładach przemysłowych. Wykonujemy również zbiorniki poziome i pionowe (silosy) na solankę serwatkę.

Udostępniamy zbiorniki na nawozy o średnicy sięgającej nawet 220cm, posiadające pojemność od 6000 do 30000 l. Przy tym są one bardzo lekkie sprawiając, że ich samodzielny montaż nie stanie się skomplikowanym zadaniem. Istnieje również możliwość realizacji zamówienia na wyrób o średnicy 270 cm. Uwzględniamy wszystkie indywidualne potrzeby oraz oczekiwania naszych Klientów, zapewniając im najwyższej jakości produkty do środków płynnych.

Nasza firma gwarantuje kompleksową obsługę, chętnie odpowiadając na wszystkie pytania naszych Klientów oraz doradzając im w zakresie doboru najlepszego zbiornika na nawozy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem oraz do współpracy.