Eko - Dar

Zbiorniki na nawozy płynne

Zdając sobie sprawę z oczekiwań naszych Klientów, poszerzyliśmy nasz bogaty asortyment o solidne zbiorniki na nawozy płynne (w tym na roztwór saletrzano-mocznikowy), które umożliwią nie tylko magazynowanie, ale i dystrybucję tych środków. Proponowane produkty przeznaczone m.in. do rsm są w pełni odporne na korozję, co jest niezbędne podczas przechowywania materiałów wyróżniających się takim składem chemicznym.

Każdy proponowany przez nas zbiornik rsm wyróżnia całkowita szczelność, co jest istotne w szczególności przy ujściach wodnych. Jednocześnie każdy z nich jest wykonany z solidnych materiałów (laminaty poliestrowo-szklane) sprawiając, że proponowane przez nas wyroby na nawozy płynne cechują się podwyższoną trwałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki tak doskonałej jakości, produkty te znajdą zastosowanie zarówno w prywatnych gospodarstwach rolniczych, jak i w zakładach przemysłowych. Wykonujemy również wersje poziome i pionowe (silosy) na solankę serwatkę.

Udostępniamy zbiorniki na nawozy płynne rsm o średnicy sięgającej nawet 220cm, posiadające pojemność od 6000 do 30000 l. Przy tym są one bardzo lekkie sprawiając, że ich samodzielny montaż nie stanie się skomplikowanym zadaniem. Istnieje również możliwość realizacji zamówienia na wyrób o średnicy 270 cm. Uwzględniamy wszystkie indywidualne potrzeby oraz oczekiwania naszych Klientów, zapewniając im najwyższej jakości produkty do środków płynnych rsm.

Nasza firma gwarantuje kompleksową obsługę, chętnie odpowiadając na wszystkie pytania naszych Klientów oraz doradzając im w zakresie doboru najlepszego zbiornika na nawozy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem oraz do współpracy.

Eko - Dar

Zapraszamy do współpracy

× W czym możemy pomóc?