Eko - Dar

Przydomowa oczyszczalnia ścieków

Gospodarstwa domowe coraz częściej korzystają z bardzo opłacalnych, ekologicznych rozwiązań dotyczących uzyskiwania energii (dzięki instalacjom pobierającym energię słoneczną lub wykorzystującą siły natury). Coraz więcej osób zauważa także opłacalność montażu przydomowej oczyszczalni ścieków, która pozwala na unieszkodliwienie ścieków wytwarzanych przez nasze posiadłości i zabudowania.

Przydomowa oczyszczalnia ścieków oprócz korzyści ekologicznych (nie zanieczyszczamy środowiska) pozwala także na zyskanie oszczędności i jest ciekawą alternatywą dla szamb. W naszych instalacjach używamy bezpiecznego systemu rozsączającego, który wydala bezpieczne dla gleby, przetworzone odpady, w celu ich dalszej neutralizacji. Montaż przydomowej oczyszczalni ścieków jest stosunkowo prosty i szybki. Wymagane jest tak naprawdę jedynie odpowiednia powierzchnia gruntowa, na której miejsce odprowadzania nieczystości powinno być oddzielone półtorametrową warstwą ziemi od poziomu wodonośnego, celem zapobiegania ewentualnym skażeniom.

Oferowane przez nas zbiorniki mają wszelkie potrzebne certyfikaty, aprobaty techniczne oraz zaświadczenia dowodzące jakości. Ponadto, zostały kompleksowe przebadane laboratoryjnie w Instytucie Techniki Budowlanej. Dzięki nowoczesnym technologicznym rozwiązaniom są w pełni szczelne i nie stanowią zagrożenia na ludzi i środowiska naturalnego – cały proces przydomowego oczyszczania ścieków odbywa się ekologicznie, bez szkody dla środowiska.

Przydomowe oczyszczalnie ścieków, które mamy w ofercie mają wielkość 2560, 3920 oraz 5280 litrów i wystarczają na przetwarzanie odpadów maksymalnie (kolejno, zależne od wielkości) 5, 9 oraz 15 osób. Mogą składać się z dwóch lub trzech komór i mieć doposażony dodatkowy kosz filtrujący (w wersji największej). Postaw na ekologię i nowoczesne rozwiązania dostarczane przez naszą firmę. Podejmujemy się produkcji bezpiecznych zbiorników na szambo, jak i ich montażu na terenie całej Polski. W przypadku wątpliwości, co do wyboru optymalnego rozwiązania, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszym profesjonalnym zespołem.

Eko - Dar

Zapraszamy do współpracy

× W czym możemy pomóc?