Eko - Dar

Zbiorniki na wodę deszczową

Produkujemy trwałe i szczelne zbiorniki na deszczówkę o zróżnicowanych parametrach technicznych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb Klienta.

Specjalizując się w produkcji bezodpływowych i ekologicznych zbiorników na deszczówkę, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu rozwiązania o zróżnicowanych pojemnościach, które wykonane są z najlepszych komponentów i dostarczane są Klientom na terenie całego kraju. Dzięki nim możliwe jest skuteczne, czasowe zbieranie wody opadowej – zarówno w gospodarstwach domowych i rolnych, jak również w firmach produkcyjnych.

Nasze produkty cechuje przede wszystkim:

– trwałość i odporność na uszkodzenia, wynikające z zastosowania w produkcji laminatów poliestrowo-szklanych,
– szczelność, co pozwala na wieloletnie korzystanie z nich bez żadnych obaw,
– lekkość, w związku z czym można zamontować je samodzielnie i bezproblemowo, bez używania dźwigów.

Zbiorniki na deszczówkę są ponadto proste w eksploatacji, posiadają specjalne powłoki antykorozyjne, co jeszcze bardziej przedłuża ich żywotność, a do tego projektowane i wykonywane są z dbałością o najdrobniejsze detale. Wszystkie wyroby naszej produkcji posiadają aprobaty techniczne, atesty i certyfikaty oraz zaświadczenia jakościowe, które świadczą o ich najwyższej jakości wykonania.

Polecamy zbiorniki na deszczówkę o zróżnicowanych parametrach, a dostarczając Państwu wybrane rozwiązanie zadbamy o to, aby posiadało ono średnicę włazu, przyłącza, odpływ i inne parametry, dopasowane do Waszych indywidualnych potrzeb. Na każdym etapie współpracy służymy radą i jesteśmy do dyspozycji – nasi specjaliści z chęcią odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania i doradzą optymalne rozwiązanie.

Eko - Dar

Zapraszamy do współpracy

× W czym możemy pomóc?